_MG_6522

Rekrutacja otwarta! Startuje PODAJ DALEJ / Praga

Zapraszamy młodzież w wieku 15-19 lat do grupy działającej w ramach projektu Podaj Dalej / Praga. Grupa rusza już w poniedziałek 6 marca w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Nowa, w LUB/LABie.

Będziemy pracować technikami performatywnymi (takimi jak taniec współczesny, teatr fizyczny, improwizacja) sięgając po środki audiowizualne. Skoncentrujemy się na temacie przedwojennej Wytwórni Filmowej, która działała na warszawskiej Pradze.

Projekt podzielony jest na trzy etapy. W pierwszym etapie (od 6 marca do 10 maja) dziesięcioosobowa grupa bierze udział w warsztatach, które zakończą się pokazem pracy.

Próby będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 16:00-19:00 i w piątki w godzinach 16:00-19:00 w Lub/Labie ul. Lubelska 30/32, Warszawa.
Pierwsze spotkanie: 6 marca 2017 g. 16:00.

 

Drugi etap to wymiana teatralna pomiędzy 3 grupami biorącymi udział w projekcie Podaj Dalej / Praga. Spotkania wymian będą odbywać się podczas trzech weekendów maja.

Finałem projektu będzie spektakl z udziałem wszystkich grup zrealizowany w przestrzeni miejskiej warszawskiej Pragi w czerwcu 2017 podczas plenerowych festiwali tj. Dni Saskiej Kępy, Święto Skaryszewskiej.

Podaj Dalej to projekt teatralny, w ramach którego spotkają się grupy młodzieżowe prowadzone przez instruktorów sięgających po różnorodne techniki artystyczne.

 

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Na zajęcia należy zabrać STRÓJ SPORTOWY.

Pytania i wątpliwości można słać do Karoliny pod adres stow.sn@gmail.com lub telefonicznie 505476863.
Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia on-line jest dostępny TUTAJ.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 marca 2017 do godz. 23:00.

 

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji do m.st. Warszawy do 2022 roku, projektu “Przyjęcia!”.